Nagrody

Lwy PR 2013

Lwy 2013 w obszarze edukacji
Serdecznie dziękuję za nominację oraz zaufanie w postaci oddanych głosów :) Niestety fotki samej nagrody nie mogę jeszcze pokazać, ponieważ wciąż nie dotarła do mnie, ale jako namiastka powyżej zdjęcie odbierającego w moim imieniu dr. hab. Waldemara Rydzaka, któremu dziękuję za reprezentowanie mnie podczas Gali. Niestety choroba uniemożliwiła mi osobisty udział.
Ze strony internetowej Organizatora konkursu: "„Lwy PR” to doroczny plebiscyt organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Public Relations na najwybitniejsze osobowości profesji public relations w Polsce. Zgłoszone mogą być osoby fizyczne działające w dziedzinie PR w jednym z trzech sektorów gospodarki: sektorze publicznym, biznesie, NGO oraz w obszarze edukacji. (...) demokratyczna i szeroka metodologia zapewnia najpełniejszy możliwy obiektywizm wyboru, a jednocześnie jest najwyższą formą uznania przez środowisko zawodowe PR. (...) Główne kryteria oceny zawierają nie tylko udokumentowane osiągnięcia zawodowe kandydatów, ale także nowatorskość stosowanych przez nich pomysłów i rozwiązań oraz przestrzeganie etyki zawodowej i społecznej."

PRoton 2013!

PRoton 2013 w kategorii: Osoba/zespół zajmujący się edukacją PR-owską
Jest mi niezmiernie miło, że moja praca została zauważona i doceniona. Dziękuję osobom, które zgłosiły moją kandydaturę do 7. edycji konkursu dla profesjonalistów PRotony 2013. Dziękuję tym, którzy oddali swój głos :)
Ze strony internetowej Organizatora konkursu: "PRotony to nagrody przyznawane co roku, od 2007, profesjonalistom w dziedzinie komunikacji, którzy odznaczają się nieprzeciętnym myśleniem, innowacyjnością i talentem. Kapituła konkursu wyróżnia specjalistów wyznaczających standardy w branży PR i przyczyniających się do sukcesu firm, w których pracują. Zgłoszonych do konkursu kandydatów oceniają członkowie Akademii Ekspertów PR, którą tworzą uznani specjaliści działający od wielu lat w branży PR. Przebieg głosowania będzie jawny – jego wyniki oraz decyzje poszczególnych członków AEPR zostaną w całości opublikowane na stronie konkursu PRotony."

 

 

Moje książki

Moje miejsca w internecie

Follow me on Academia.edu


Zobacz mnie na GoldenLine

Monika Kaczmarek-Śliwińska | Utwórz swoją wizytówkę